mokra karma dla psa ranking

Karma dla psa hipoalergiczna, weterynaryjna, bez zbóż, po sterylizacji

Każdy pies ma inne upodobania żywieniowe, chociaż wszystkie te zwierzęta są mięsożercami i ich głównym pokarmem powinny być właśnie produkty mięsne. Karmy dla psów w większości zawierają różnego typu „zapychacze” takie jak kukurydza, czy pszenica wypełniające wyłącznie żołądki naszych pupili. Psy nie pobierają w ogóle składników odżywczych z takich produktów, gdyż ich żołądki są przystosowane do tego rodzaju pokarmów. Nie trawią one celulozy więc bez sensu jest podawanie im produktów roślinnych. Z mięsa czerpią wszystkie składniki potrzebne nam im do życia.

Karma dla psów powinna więc w większej ilości zawierać mączkę mięsną, która doskonale zastępuje świeże mięso. Karmy zawierające taka mączkę można kupić w sklepach zoologicznych oraz u weterynarza, gdzie można dodatkowo poradzić się w kwestii żywienia pupila. Pies powinien mieć optymalnie dopasowaną dietę, by nie mieć problemów z sierścią i ze skórą. Dzięki witaminom i minerałom, które dodatkowo znajdują się w dobrych karmach zwierzęta te są zdrowe i nie chorują.

Artykuł powinien zapoznać Ciebie z informacjami: karma weterynaryjna dla psa, najlepsza karma hypoalergiczna dla psa, karma dla psa hipoalergiczna, bezzbożowa karma dla psa, karma dla psa po sterylizacji, dieta wątrobowa dla psa, karma dla psa bez zbóż, mokra karma dla psa ranking. Zapraszam do komentowania newsów i wysyłania zdjęć swoich pupili do naszej galerii zdjęć.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *