koty charakter

Koty charakter – brytyjski, tricolor, szylkretowy, dachowiec itd.

Wbrew pozorom koty są bardzo dobrymi przyjaciółmi człowieka. W zależności oczywiście od rasy i wychowania są mniej albo bardziej towarzyskie, jednak każdy kot potrzebuje miłości i zainteresowania ze strony właściciela. Tak naprawdę nie ma zwierzaka, który nie czułby się bezpieczniej mając wsparcie ze strony właściciela. Koty potrzebują dużo miłości i odwdzięczają się za nią. Często decydujemy się właśnie n tego zwierzaka, iż mamy problemy z gryzoniami. Nie każda rasa kota jednak chętnie łapie myszy.

Niektóre z nich w ogóle nie interesują się gryzoniami, które w naturalnym środowisku są ich głównym pożywieniem.  Inne zaś lubią łapać myszy i krety jednak ich nie zjadają a przynoszą wyłącznie, jako trofea właścicielowi. Koty wymagają dość sporej opieki zwłaszcza, jeśli chodzi o ich rozmnażanie. Zwierzęta te często urządzają sobie długie wędrówki i wracają dopiero po kilku dniach. Są bardzo niezwykłe, gdyż wbrew pozorom przywiązują się do właściciela i są mu wierne. Uwielbiają się łasic i być głaskane oraz pieszczone.

Artykuł powinien zapoznać Ciebie z informacjami: koty charakter, kot brytyjski charakter, kot tricolor charakter, kot szylkretowy charakter, kot dachowiec charakter, kot norweski leśny charakter, kot birmański charakter, kot rosyjski niebieski charakter. Zapraszam do komentowania newsów i wysyłania zdjęć swoich pupili do naszej galerii zdjęć.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *